دات نت نیوک
Menu

تله مدیسین چیست؟

Telemedicine Products | Telehealth Equipment
تله مدیسین

تله مدیسین یا پزشکی از راه دور ( گاهی اوقات با واژگانی از جمله سلامت از راه دور (telehealth) یا مراقبت از راه دور (telecare) به آن اشاره می شود دسترسی به مراقبت های سلامت را به نقاط روستایی آورده و متخصصین پزشکی را قادر می سازد تا از راه دور و با بهره گیری از آخرین فن آوری های ارتباط از راه دور (telecommunications) به ارزیابی، تشخیص و درمان بیماران بپردازند. تله مدیسین به بیماران اجازه می دهد تا مراقبت های پیشرفته پزشکی را بی نیاز از مسافرت و جابجایی دریافت نمایند. پزشکان در نواحی روستایی می توانند از محصولات تله مدیسین به منظور ضبط و انتقال داده ها و تصاویر پزشکی به متخصصین و سایر افراد در هر کجا که مورد نیاز است استفاده نموده و به این ترتیب امکان یک مشاوره تخصصی مقرون به صرفه و بهبود مراقبت از بیمارشان را داشته باشند.


ارگانمهر بر آن است مجموعه ای از محصولات تله مدیسین را ارایه کند که از آخرین فن آوری های پزشکی شامل دوربین ها، لام ها (peripherals)، اسکوپها، نرم افزار و کارت های پزشکی موبایل بهره برند. از تجهیزات تصویربرداری تشخیصی، استتوسکوپ های الکترونیک و ماشین های نوار قلب پورتابل گرفته تا نرم افزارهای پزشکی و کارت های مجهز تله مدیسین؛ رسالت ما ارائه تجهیزات و راه حل های تله مدیسین منطبق با نیازهای خاص و منحصر بفرد هر فرد است.


بکارگیری ابزار پزشکی از راه دور اگر زمانی پدیده ای نوظهور و تازه بود ولی امروزه یک طبابت استاندارد پزشکی بوده و بطور روزمره در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.