دات نت نیوک
Menu

برای مشترک شدن می بایست شما عضو سایت باشید. Skip Navigation Links.

فرم درخواست عضویت در خبرنامه ارگانمهر

دریافت آخرین مطالب و اخبار و اطلاعیه های  مرکز سلامت الکترونیک ارگانمهر

پیش از ثبت اطلاعات، لطفاً دقت فرمایید :

1.     عضویت در خبرنامه فقط به معنی دریافت email های سایت است. بطور معمول، در هر ماه 2 تا 3 email  ارسال می شود و این emailها حاوی اخبار، اطلاعیه ها، مطالب و مقالات علمی و البوم تصاویر سایت هستند.

2.     به محض ثبت نام (با حداکثر دو تا سه دقیقه تاخیر) یک email برای شما ارسال خواهد شد که باید آن را باز کنید و بر روی لینک (پیوند) موجود در آن کلیک نمایید تا ارسال خبر نامه فعال شود. بنابراین اگر به اشتباه email خود را وارد نمایید فعال سازی انجام نخواهد شد و بصورت خود کار ظرف یک هفته ثبت نام اولیه حذف می شود.

3.     اگر ظرف مدت 15 دقیقه email تاییدیه بدست شما نرسید، به معنی این است که email خود را اشتباه وارد نموده اید. یک بار دیگر ثبت نام خود را انجام دهید و emailاشتباه قبلی نیز بصورت خودکار پس از یکهفته حذف خواهد شد.

4.     در تمام email های ارسالی، یک پیوند جهت "عدم ارسال email های بعدی" وجود خواهد داشت. هرزمان که مایل باشید دیگر emailی برای شما ارسال نشود، کافیست بر روی آن کلیک کنید و در صفحه ای که نمایش داده می شود، در پایین صفحه، کلید "عدم ارسال email های بعدی" را بزنید.

5.     لطفاً در صورتیکه email های ارسالی در پوشه Spam یا Bulk قرار می گیرند، با استفاده از کلید Not Spam آنها را به Inbox منتقل فرمایید تا email های بعدی مستقیماً در Inbox شما ذخیره شوند.