دات نت نیوک
Menu

آشنایی با بیوگرافی مختصر اساتید و صاحب نظران علوم انفورماتیک و سلامت الکترونیک


جوزف تن 

جوزف تن دارای مدرک دکترا، بنیانگذار تجارت الکترونیکی و استاد انفورماتیک سلامت الکترونیک دانشکده بیزینس دیگوریت دانشگاه مک مستر می باشد. او موسس و سر دبیر کل مجله بین المللی سیستم های اطلاعات بهداشتی و انفورماتیک با یک پیش زمینه حرفه ای است که طیف گسترده ای از تحقیقات میان رشته ای را پوشش می دهد.

تحقیقات وی در تعریف جدیدی از مرز های تجارت چند رشته ای و توسعه دانش سلامت، مدیریت و توسعه، از جمله مشارکت های فعال در پژوهش های مشترک و چند رشته ای می باشد، یشینه کاری دکتر جوزف تن نشان داده است که او هم در دانشگاه و هم در صنعت دارای قابلیت ها و توانایی های بسیاری می باشد. او بورس تحصیلی در تدریس و یادگیری را دریافت کرده است و همچنین نامزد جایزه برای تدریس عالی دانشجویان شده است.

وی همچنین بطور گسترده ای به عنوان سخنران اصلی با تصمیم سیاست گذاران و محققان دانشگاهی و دست اندرکاران، از جمله سازمان های دولتی و غیر دولتی و خصوصی و دانشگاه ها به بسیاری از کنفرانس های محلی و کنفرانس های بزرگ ملی و بین المللی در سراسر آمریکای شمالی، آسیا، آفریقا و جاهای دیگر دعوت می شود.

او در زمینه تدوین برنامه های درسی، بررسی یا بازبینی مجله های منتشر شده، دانشنامه، کتاب، آموزش آنلاین و برنامه ریزی نشست ها و کنفرانس ها، توسعه سری کتاب ها، مجلات ویژه و طرح های پیشنهادی برای کمک مالی دولت فدرال پیشکسوت می باشد.

وی کار خود را بطور کلی بر روی شکل دهی مجدد آی-اس و آی-تی برنامه های کاربردی، گسترش انفورماتیک در سلامت الکترونیکی و همچنین همکاری در اجرای پروژه با پزشکان مختلف، پژوهشگران و انواع کاربد ها متمرکز کرده است.

25 سال سابقه دانشگاهی او شامل اشتغال تمام وقت در دانشگاه ها، سازمان های بخش خصوصی و غیر انتفاعی و همچنین مشاوره و فعالیت های اجرایی برای مدیران و هیئت های خارجی می باشد.  ... (منبع : سایت اولین کنفرانس بین المللی سلامت الکترونیک سازمان نظام پزشکی)