دات نت نیوک
Menu

دستگیری فروشنده داروی سقط جنین در فیس‌بوک

تاریخ ایجاد: شنبه 28 اردیبهشت 1392تعداد بازدید: 1960تعداد نظرات ارسالی: 1نویسنده: nima_akhtar
دستگیری فروشنده داروی سقط جنین در فیس‌بوک
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان خوزستان از دستگیری فروشنده داروی سقط جنین در فیسبوک خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی خوزستان، شعبانی اظهار داشت: در رصد انجام شده در فضای مجازی توسط کارشناسان این پلیس صفحه‌ای به نام «داروی سقط جنین» که اقدام به تبلیغ و فروش غیرمجاز دارو می‌کرد شناسایی شد.
وی افزود: پس از رصد سایت برای بررسی صحت و سقم موضوع، از طریق شماره تلفن قرار داده شده در صفحه مربوطه با فروشنده تماس برقرار شد که برابر تحقیقات انجام شده موضوع صحت داشت، بنابراین پرونده‌ای در شعبه ششم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب اهواز در این مورد تشکیل شد.
شعبانی با بیان اینکه پس از یک ماه کارآگاهان، متهم به نام «علی» را شناسایی و دستگیر کردند گفت: پس از مواجهه با مستندات، نامبرده پرونده به بزه انتسابی اعتراف کرده و عنوان کرد که برای کسب منافع مالی اقدام به راه‌اندازی صفحه فروش دارو در فیسبوک کرده و پس از جذب مشتری، داروی سقط جنین را از کشور هندوستان سفارش می‌داده که از طریق حمل و نقل دریایی برایش ارسال می‌شد.
وی افزود: بنا بر قانون جرایم رایانه‌ای خرید و فروش هر گونه دارو بدون مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ممنوع بوده و با عاملان آن برخورد قانونی خواهد شد.


printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد